Neobvyklé marketingové taktiky: Tri tipy, ktoré ťa prekvapia

Ahojte! Dnes vám prinášam zaujímavý článok o marketingu. Ale nečakajte žiadne nudné, všeobecné informácie. Naopak, ideme sa pozrieť na tri tipy, o ktorých možno ani neviete a môžu vám priniesť úspech.

1. Použi zákazníkov ako predajcov

Kto lepšie odporučí tvoj produkt alebo službu, ako spokojný zákazník? Prečo by si teda nemohol získať nových zákazníkov prostredníctvom stávajúcich? Ponúkni svojim zákazníkom zľavu alebo bonus za to, že odporučia tvoju firmu svojim priateľom. Týmto spôsobom si zaistíš lojálnosť svojich zákazníkov a zároveň získaš nových.

2. Spolupráca s nekonkurenčnými firmami

Spolupráca s firmami, ktoré poskytujú komplementárne produkty alebo služby, môže byť skvelým spôsobom, ako získať nových zákazníkov. Napríklad, keď máš pizzeriu, môžeš sa dohodnúť s miestnym kinom na spoločnej akcii – zákazník, ktorý si kúpi lístok do kina, dostane zľavu na pizzu a naopak. Obe firmy tak môžu profitovať a zákazníci budú spokojní.

3. Pracuj na svojej reputácii

Dobrá povesť je v dnešnej dobe veľmi dôležitá, takže je potrebné venovať jej čo najviac pozornosti. Skús sa zamerať na to, aby si bol známy ako firma, ktorá poskytuje výnimočný zákaznícky servis. Keď budú ľudia vedieť, že sa o nich postaráš, radi sa k tebe vrátia a odporučia ťa aj ďalším.

Takže to je všetko, dúfam, že vám tieto tipy pomôžu vylepšiť váš marketing. Nebojte sa vyskúšať niečo nové a inovatívne, pretože práve tak môžete dosiahnuť úspech. Veľa šťastia!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

    Dúfame, že ešte nechcete odísť...
    Vložte meno a e-mail nižšie a odoberajte novinky zo sveta marketingu!