Dnes by som vám rád predstavil 5 najlepších tvorcov stránok WordPress na rok 2023. V tomto článku vám predstavím buildre, ktorí robia veci správne, riadia sa tým, čo musia dodržiavať, a počúvajú spätnú väzbu komunity. Sú skutočne rýchli a efektívni.

  1. Live Canvas – Jeden z najzaujímavejších tvorcov stránok, ktorý používa bootstrap. Je veľmi rýchly a efektívny, ale má zvláštnu cenovú politiku, ktorá im môže spôsobiť problémy na trhu. Napriek tomu by som vám odporučil Live Canvas vyskúšať.
  2. Breakdance Tento tvorca stránok je nový na trhu, ale už teraz pôsobí veľký rozruch. Je to akýsi hybrid medzi Oxygen a Elementor. Má veľa skvelých funkcií, ale a cena len 149 dolárov (momentálne je to uvádzcia cena) a aj ja ho používam pre svoje projekty. Je extrémne rýchli a naozaj sa ovláda asi 100x lepšie ako elementor 🙂
  3. Zion Builder Zion Builder je veľmi kompletný tvorca stránok, ktorý má všetko, čo by ste mohli chcieť. Je rýchly a efektívny, ale na trhu zatiaľ nie je príliš známy. Napriek tomu by som vám odporučil sa na neho pozrieť.
  4. Bricks builder – Bricks – sa stal pre mnohých alternatívou k Oxygen, keď tento začal mať problémy. Má veľa dobrých vlastností, ale stále nie je úplne hotový. Napriek tomu je veľmi konkurencieschopný a má veľkú podporu v komunite.
  5. Oxygen builder – Oxygen je jeden z najlepších a najkompletnejších tvorcov stránok na trhu. Má veľké množstvo funkcií a je veľmi rýchly. Má silnú fanúšikovskú základňu a bude na trhu existovať ešte dlho.

Takže toto je mojich top 5 tvorcov stránok WordPress na rok 2023. Všetci sú rýchli a efektívni, a nemusíte na nich používať Gutenberg. Dúfam, že vám tento článok pomôže pri výbere toho správneho buildera pre vaše potreby. Ak máte záujem o niektorého z nich, určite im dajte šancu a preskúmajte ich možnosti. Veľa úspechov!


Michal Mikula
Michal Mikula

Som markeťák, ktorý sa už 13 rokov sa pohybuje na poli online marketingu. Okrem toho milujem dobrý kebab, šport a svoju rodinku :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.