Ako získať viac zákazníkov vďaka záruke ?

Chcete zvýšiť predaj svojich produktov? Záruka je jedným zo spôsobov, ako to dosiahnuť. Poďme sa pozrieť na to, ako ju správne využiť.

záruka vrátenia peňazí
  1. Vyberte si typ záruky

Keď dávate záruku, môžete si vybrať rôzne varianty. Môže to byť vrátenie peňazí, výmena tovaru alebo bezplatná oprava. Rozhodnite sa pre ten, ktorý najviac vyhovuje vášmu biznisu.

  1. Určte dĺžku záruky

Dĺžka záruky závisí na vašom produkte a konkurencii. Môže byť 30, 60, 90 dní alebo aj viac. Skúste ju nastaviť tak, aby bola atraktívna pre zákazníkov.

  1. Buďte jasní a konkrétni

Nikto nemá rád zložité veci. Preto by mali byť podmienky záruky jednoduché a zrozumiteľné. Uveďte jasne, čo zákazník dostane, ak sa rozhodne záruku uplatniť.

  1. Zvýraznite záruku

Záruku by ste mali vždy dobre vidieť na vašom webe alebo v marketingových materiáloch. Čím lepšie ju zákazníci uvidia, tým väčšia šanca, že ju využijú a kúpia váš produkt.

  1. Dodržujte záruku

Ak zákazník uplatní záruku, dodržte ju. Vaša reputácia a dôvera zákazníkov sú veľmi dôležité. Zákazníci, ktorým splníte záruku, sa môžu stať vernými a vracať sa k vám.

Zhrnutie:

Záruka je skvelý nástroj na zvýšenie predaja. Vyberte si správny typ záruky, určte jej dĺžku, buďte jasní a konkrétni, zvýraznite ju a dodržujte ju. Takto získate dôveru zákazníkov a zvýšite predaj svojich produktov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

    Dúfame, že ešte nechcete odísť...
    Vložte meno a e-mail nižšie a odoberajte novinky zo sveta marketingu!