Aký eshop sa oplatí ?

Aký eshop sa oplatí ? Otázka, ktorú si kladie asi každý človek, ktorý by chcel začať s eshopom. Dnes si povieme, čo máme na výber na našom trhu. 

Oplatí sa Shoptet ?

Shoptet.sk je jednoduchý a jedinečný internetový obchod pre jednoduché a rýchle zakladanie eshopu. Jeho systém umožňuje jednoduché správanie produktov, objednávok či platieb. Je to tiež vzrušujúca platforma pre tvorbu atraktívnych, responsívnych (mobilných) obchodov. Jeho výhodou je jednoduché používanie a intuitívne rozhranie, ktoré je prehľadné a užívateľsky priateľské. Má tiež širokú škálu funkcií a integrácií, ktoré uspokojia aj najnáročnejších zákazníkov. Shoptet.sk je tiež nákladovo efektívny a dodáva prémiové služby za rozumnú cenu. Oplatí sa teda Shoptet ? Určite áno!

Shoptet - úvodná stránka

Oplatí sa Woocommerce ?

WordPress s Woocommerce je bezplatný, open-source (otvorená) eCommerce platforma, ktorá sa môže skonštruovať priamo na vašom webe. Je vybavená množstvom funkcií, ktoré pomáhajú spravovať, upravovať a optimalizovať vašu online obchodnú platformu. S Woocommerce môžete vytvárať nové produkty, pridávať produktové informácie, manažovať objednávky a ponúkať rôzne spôsoby platieb. Platforma je nastavená pre účinné marketingové aktivity, ako sú napríklad tvorba dizajnov, vývoj obchodná loga a vytváranie e-mailových kampaní. Ďalšou výhodou je, že s Woocommerce môžete integrovať ďalšie obchodné možnosti, ako napríklad kupóny a odmeňovanie. Platforma je tiež veľmi ľahko dostupná, čo znamená, že nemusíte počítať s drahými vstupnými nákladmi. Oplatí sa Woocommerce ? Za nás určite áno!

Woocommerce eshop
Woocommerce eshop

Oplatí sa Magento ?

Magento je masívny nástroj, ktorý sa oplatí určite mať ak plánujete seriózne vytvorenie a riadenie internetového obchodu. Má množstvo výhod, ako napríklad flexibilný dizajn, dostupnost viacerých platebných možností a veľa iných. Má silnú komunitu fanúšikov, ktorá pomáha pri implementácii a podpore, čím je schopný poskytnúť veľmi dobrú službu.

Oplatí sa Eshop-rychlo ?

Eshop-ryhlo.sk – je eshopové riešnie, ktorá umožňuje zákazníkom nakupovať produkty bez starostí s rýchlou a pohodlnou dodávkou. Je pomerne lacmný, ľahko dostupný a poskytuje vám širokú škálu produktov s dostupnými cenami a prvotriednym servisom. Ľahko sa používa a umožňuje vám ušetriť čas a peniaze.

Oplatí sa Webareal ?

Webareal.sk je ďalšia služba pre e-shop, ktorá poskytuje jednoduchý a bezpečný spôsob, ako vytvoriť a spravovať vaše online obchody. Vďaka svojim flexibilným a intuitívnym nástrojom umožňuje jednoduché riadenie objednávok, produktov, platieb a dizajna vašej stránky. S Webareal.sk môžete navrhnúť responsívne, optimalizované a mobilné obchody, zatiaľ čo ostatné služby tiež umožňujú integráciu s sociálnymi sieťami, e-mailovou marketingovou podporou, skladovým riadením a ďalšími službami.

Oplatí sa Uniobchod ?

Uniobchod.sk je ďalšia eshopová platforma v rade, ktorá má určite zaujímavé vyskúšanie zdarma na 100 dní. 100 dní je trochu viac ako 3 mesiace a ak chcete vedieť, či vás „eshopovanie“ bude baviť… a hlavne zarábať, potom je Uniobchod skvelou voľbou.

Oplatí sa Atomer ?

Atomer.sk – systém na tvorbu eshopu a klasických web stránok. Je určený trochu pre konzervatívnejších užívateľov, čo poukazuje aj na dizajn. Nie je to zlé, ale treba to zmodernizovať.

Oplatí sa Rocketoo ?

Rocketoo.sk – ďalšia, pomerne nová platforma na tvorbu internetových obchodov. Rocketo nie je drahý, takže si ho môže dovoliť aj začínajúci eshopár. Jeho šablóny tiež idú s dobou, takže prečo nie? Myslím si, že Rocketo sa tiež oplatí 🙂

Oplatí sa Shopify ?

Shopify.com je cloudová služba pre e-commerce, ktorá poskytuje jednoduché a bezpečné riešenie pre prevádzkovanie a vedenie vlastného eshopu. Shopify je najobľúbenejšou platformou pre eshop na svete, pretože je nákladovo efektívny, je schopný integrovať sa s ďalšími obchodnými platformami a má širokú škálu funkcií a integrácií pre e-commerce. Jeho výhody sú jednoduché používanie, intuitívne rozhranie, prémiové služby a priateľský užívateľský zážitok.

Tak ktorý si vybrať ?

Ak by sme urobili záver, aký e-shop sa oplatí, tak samozrejme by sme museli urobiť podrobnejšiu analýzu pre a proti. Tú sme už robili tu. Ak ale chcete mať voľné ruky a zároveň očakávate veľa, potom určite zvážte WooCommerce. Ak chcete e-shop na mieru, tak nám napíšte. A ak by ste chceli vedieť, čo by sme Vám odporučili na rýchle spustenie e-shopu, tak potom Shoptet.

A čo vy? Akú platformu používate?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

    Dúfame, že ešte nechcete odísť...
    Vložte meno a e-mail nižšie a odoberajte novinky zo sveta marketingu!