Koľko eshopov je na WooCommerce ?

WooCommerce je doplnok elektronického obchodu pre WordPress, ktorý vám umožňuje premeniť váš web WordPress na internetový obchod. Je to jedna z najpopulárnejších platforiem elektronického obchodu na webe, ktorá poháňa viac ako 30 % všetkých online obchodov.

WooCommerce je bezplatný doplnok s otvoreným zdrojom, vďaka čomu je obľúbenou voľbou pre mnoho malých podnikov a začínajúcich podnikov. Založenie obchodu WooCommerce je pomerne jednoduché a priamočiare.

Koľko existuje WooCommerce shopov ? Na túto otázku neexistuje definitívna odpoveď, pretože počet obchodov WooCommerce sa neustále mení. Odhaduje sa však, že v súčasnosti existuje na celom svete viac ako 3 milióny obchodov WooCommerce. Pri takom veľkom počte obchodov je potrebné si uvedomiť, že nie všetky budú renomované alebo dôveryhodné. Pri nakupovaní v obchode WooCommerce si nezabudnite urobiť prieskum, aby ste sa uistili, že obchod je spoľahlivý a legitímny.

Neexistujú žiadne konkrétne čísla, pokiaľ ide o to, koľko eshopov WooCommerce je v súčasnosti aktívnych. Podľa BuiltWith však WooCommerce poháňa viac ako 4 milióny webových stránok po celom svete. Toto číslo v priebehu rokov neustále rastie a dá sa s istotou povedať, že WooCommerce tu zostane.

Zatiaľ čo WooCommerce je skvelá platforma pre malé podniky a startupy, používajú ju aj niektoré z najväčších značiek na svete. Značky ako Coca-Cola, Evernote a dokonca aj Google používajú WooCommerce na poháňanie svojich internetových obchodov.

WooCommerce je flexibilná a všestranná platforma, ktorú možno použiť na vytvorenie akéhokoľvek typu internetového obchodu. Či už ste malá firma alebo veľká značka, WooCommerce má funkcie a funkcie, ktoré potrebujete na úspech online.

Nuž…vidíte, nikto nevie presne, koľko presne eshopov je postavených na Woocommerce. Kedže ako sme si povedali minule, eshop na woocommerce je veľmi ľahké vytvoriť, bude to asi tým.

A na čom funguje váš eshop ? Napíšte do komentára 🙂

zdroj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

    Dúfame, že ešte nechcete odísť...
    Vložte meno a e-mail nižšie a odoberajte novinky zo sveta marketingu!