20x – prečo web na WordPress-e ?

Ak sa rozhoduješ, ako vytvoriť svoju webovú stránku, mám pre teba jeden skvelý tip – použi WordPress! Prečo? Tu je niekoľko dôvodov:

 1. Je to veľmi jednoduché a ľahké na použitie, takže sa nemusíš báť, že nebudeš schopný zvládnuť tvorbu svojej stránky.
 2. Existuje veľa bezplatných a platených šablón a pluginov, ktoré ti pomôžu prispôsobiť si svoju stránku podľa tvojich predstáv.
 3. WordPress je veľmi flexibilný, čo znamená, že ho môžeš použiť na vytvorenie rôznych typov stránok – blogov, portfólií, obchodov a mnoho ďalších.
 4. Môžeš využiť mnoho nástrojov na optimalizáciu stránky pre vyhľadávače, čo ti pomôže zvýšiť návštevnosť a zviditeľniť tvoju stránku vo vyhľadávačoch.
 5. WordPress je veľmi spoľahlivý a bezpečný, čo znamená, že tvoja stránka bude chránená pred rôznymi hrozbami ako hackery alebo vírusy.
 6. Máš úplnú kontrolu nad svojou stránkou a môžeš si ju prispôsobiť podľa svojich potrieb a predstáv.
 7. Môžeš pridať rôzne funkcie a možnosti, ako napríklad kontaktný formulár, komentáre, galérie obrázkov, videá a mnoho ďalších.
 8. WordPress má veľmi veľkú komunitu, ktorá ti môže pomôcť s akýmkoľvek problémom alebo otázkou, ktorú by si mohol mať.
 9. Je to bezplatné, takže nemusíš platiť žiadne poplatky za používanie WordPress-u.
 10. Má veľmi priateľské a jednoduché používateľské rozhranie, ktoré ti uľahčí tvorbu svojej stránky.
 11. Môžeš si svoju stránku prispôsobiť pre mobilné zariadenia, čo znamená, že bude vyzerať dobre na všetkých zariadeniach, ako sú mobilné telefóny alebo tablety.
 12. WordPress je veľmi rýchly a efektívny, čo znamená, že tvoja stránka bude nahrávať sa veľmi rýchlo a používatelia nebudú musieť čakať.
 13. S WordPressom môžeš jednoducho zdieľať svoj obsah na rôznych sociálnych sieťach, čo môže pomôcť zvýšiť návštevnosť tvojej stránky a zlepšiť tvoj online dosah.
 14. WordPress umožňuje integráciu s mnohými rôznymi nástrojmi a službami, ako sú napríklad sociálne siete, Google Analytics alebo newslettery.
 15. Je to veľmi škálovateľný systém, takže ak budeš potrebovať rozšíriť svoju stránku, nebude to problém.
 16. Môžeš použiť WordPress aj na vytvorenie online obchodu, takže ak chceš predávať produkty alebo služby, WordPress ti umožní to urobiť.
 17. mnoho výhod pre SEO (optimalizáciu pre vyhľadávače), čo znamená, že tvoja stránka bude mať lepšiu šancu na vysoké miesto vo výsledkoch vyhľadávania.
 18. WordPress sa stále vyvíja a aktualizuje, takže budeš mať vždy prístup k najnovším funkcionalitám a vylepšeniam.
 19. Môžeš si svoju stránku prispôsobiť podľa svojho štýlu a značky, čo znamená, že bude vyzerať presne tak, ako chceš.
 20. A nakoniec, WordPress je jedným z najpoužívanejších redakčých systémov (CMS) na svete, takže budeš mať k dispozícii veľa zdrojov a návodov, ako pracovať s ním.

Tak prečo teda nevyužiť výhody, ktoré WordPress ponúka a vytvoriť si svoju vlastnú stránku? Sú to veľké výhody a ak si ich využiješ, tvoja stránka bude vyzerať a fungovať fantasticky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  Dúfame, že ešte nechcete odísť...
  Vložte meno a e-mail nižšie a odoberajte novinky zo sveta marketingu!