TickTick aplikáciu sme vo firme používali naozaj dlho. A myslím si, že je to jedna z najlepších aplikácií na plánovanie, akú je na trhu dostupná. Nieje tak sofistikovaná a ako napr. Notion.
ALE je rýchlejšia. Má naozaj vychytané uživateľské prostredie a všeobecne sa s ňou pracuje veľmi dobre.
Ak napr. nič nebudete delegovať (vo veľkom), inač povedané robíte si len sám veci pre seba, je to naozaj parádna aplikácia.
Poďme sa na to teda pozrieť čo aplikácia TickTick (nie TIK-TOK), dokáže. A HLAVNE ako to využiť pre seba.
Je to tak. Aj táto plánovacia aplikácia je free ale aj v platenej verzi.
K tomu by som možno len dodal, že ako free vám možno bude na úvod určite aj stačiť. Je tam toho naozaj kopecčo môžete využívať.
Hlavná nevýhoda, a prečo si myslím, že ak si TickTick nainštalujete tak potom upgradujete na platenú verziu, je možnosť vytvárať priečinky.
Vo free verzii je ich asi len 3ks. Čo je za mňa dosť málo. Na druhej strane platená verzia NEstojí majland. Nie nie veru. Stojí buď 3,49€ mesačne alebo 30,99€ ročne. A povedzme si, že na to všetko čo do dokáže, to fakt nieje veľa.
No čo by som ešte dodal ? TickTick je naozaj dobrá aplikácia na riadenie času. A ako hovorím, ak ste sám, posledný mohykán, potom si ju určite stiahnite aspoň na skúšku. Ak ste mohykáni viaceri, potom radšej mrknite na Notion, to je delo pre skupiny. 27x zložitejšie ale delo.
TickTick aplikačka je skoro na všetky zariadenie. Mac, iPhonu, Watsh, Android, Windows, Linux, klasický webový prehliadať a nájdete aj rozšírenie na Chrome, Firefox, Outlook a gmail.
A čo ty? Čo používaš na plánovanie ? Vylej si ❤️ v komentári 🙂